środa, 9 marca 2016

Wysiedziane

Siedziałam, nie pisałam i wysiedziałam.... naszyło mi się kaczuszek, gąseczek oczywiście w temacie Wielkanocno-wiosennym, szkoda tylko że śnieg/deszcz (zaznacz właściwe) pada bo forsycje już by się przydały...
Kaczuszki do dekorowania stołów, komód i co wam się tylko wymyśli, kaczka ma 25 cm długości i 15 wysokości w najwyższym miejscu, czyli dość spora.
Gąski  zawieszki do poprawy humoru i misie dla tych co nie wiedzieli, że 8 marca to ten 8 marca.

Misie mogę na życzenie ubrać,  co bardziej nerwowym dziewczynom  jako męża ubrać i lalkę woodoo zrobić i  na przykład wyprać w 90 stopniach z krochmaleniem:):)( to żart był, ......:):):)

Konkretnie to jest tak, Kaczuszki po 35, gąski 12, a misie gołe z kokardą 30 ubrane ....zależy jakie stylizacje wymyślicie:)(te numery to ceny w złotych , nie rozmiary):):):)

Przypominam jednocześnie, iż inne lale jakie w asortymencie i na zdjęciach widziałyście robię na zamówienie, imieniny, urodziny, komunie, dowody wdzięczności,  i inne imprezy gdzie z gołymi łapami nie wypada iść.

Realizuję również zamówienia osobiste, czyli, wasze maleństwo namaluje czyli zaprojektuje zabawkę ( czyli anomalię anatomiczną):):) i koniecznie takiego przyjaciela chce mieć, jaki on by nie był  to piszcie , majlujcie, zrobię takie cudo i na pewno nikt takiego przyjaciela nie będzie miał:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz